Urodziny po szlachecku

urodziny

Jeśli chcesz zorganizować dla swojego dziecka niezapomniane przyjęcie urodzinowe w wyjątkowym miejscu, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Urodziny w Muzeum Szlachty Mazowieckiej to gwarancja kreatywnych zajęć prowadzonych w zabytkowym obiekcie, obowiązkowego zwiedzania ekspozycji muzelanych oraz tak oczekiwanych przez milusińskich gier i zabaw ruchowych. W ofercie posiadamy równiez dodatkowe atrakcję organizowane na specjalne życzenie. Gwarantujemy opiekę doświadczonych edukatorów, materiały do wersztatów plastycznych oraz moc wrażeń i uśmiechnięte buzie wszystkich gości!

Urodziny odbywają się w budynku muzeum przy ul. Warsazawska 61. Czas trwania urodzin po szlachecku – 2 godziny.  ( opcjonalnie  z dotarczonym poczęstunkiem – 3 godziny). Dzieci pozostają pod opieką edukatorów maksymalna liczba małych gości 20 osób.

Każdą  z ofert dostosowujemy do wieku dzieci i ich zainteresowań. Istnieje również stworzenia autorskiego scenariusza urodzin na specjalne życzenie.

Rezerwacja terminu następuje z miesięcznym wyprzedzeniem po uiszczeniu zaliczki. Całkowita płatność za urodziny po szlachceku realizowana jest ostatecznie w dzień organizowanej uroczystości przed imprezą.

W cenę wliczono:

- Wynajem sali edukacyjnej

- Wstęp na ekspozycję

- Edukatorzy / przewodnicy ( wykfalifikowana kadra pedagogiczna)

- Dekoracje

- Materiały warsztatowe

- Zdjęcia na płycie CD

- Sprzęt RTV

- Zaproszenia

Opcjonalnie na życzenie klienta:

- obsługa wniesionego poczęstunku

- Zeastawa stołowa

- Sprzęt AGD

- Media

Informacja oraz rezerwacja 23 672 55 87

Be Sociable, Share!